O společnosti

Slovo majitele

Vážení zákazníci,

dovolte mi, abych z pozice majitele řekl několik slov o naší výrobní společnosti. Již od roku 2000 vyrábíme zlaté a stříbrné šperky se zirkony a diamanty s hlavním zaměřením na zásnubní a snubní prsteny. Na každý rok pro Vás připravujeme nové kolekce, které jsou navrženy podle posledních světových trendů. Spojením nejnovějších výrobních technologií a nejlepších zlatníků dosahujeme špičkové kvality našich šperků.

Plně si uvědomuji, jak důležitý je pro vás okamžik zásnub a svatby a s ním spojený výběr a nákup zásnubního popř. snubního prstenu. Jedním z našich hlavních cílů je Vám zpříjemnit a usnadnit Vaše rozhodování, proto neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem a požadavkem.

S přáním jen toho nejlepšího, Aleš Kabelka

Vznik

Firma goldex vznikla v roce 2000 jako výrobní a velkoobchodní klenotnická firma se zaměřením na zlaté a stříbrné šperky se zirkony a drahými kameny. Postupem času jsme začaly upouštět od výroby levnějších především stříbrných šperků a začali jsme se specializovat díky disponování s nejmodernějšími technologiemi a špičkovými zlatníky na zlaté šperky s diamanty včetně snubních a zásnubních prstenů.

Současnost

V současné době se držíme tohoto zaměření a na každý rok pro Vás připravujeme nové kolekce šperků včetně snubních a zásnubních prstenů navržené dle posledních světových trendů. Na vývoj těchto trendů pružně reagujeme a proto v naší nabídce naleznete šperky z nových materiálů jako je např. titan a stále populárnější kombinace materiálů jako např. ocel/titan, ocel/zlato atd.

Budoucnost

Jedním z hlavních cílů klenotnické firmy Goldex je rozšíření našich zlatnictví po ČR abychom byli blíže k Vám, našim zákazníkům. Dalším z mnoha cílů je neustálé sledování a určování nových trendů ve šperkařství jako i využití nových hi-tech materiálů a s ním spojených nových výrobních technologií a jejich začleňování do výroby. Díky spojení těchto věcí chceme rozšiřovat a posilovat naše postavení na šperkařském trhu.

Pro odbornou radu při nákupu volejte 608 33 96 96
Nákupní Košík 0 Ks zboží za 0 Kč