Snubní prsteny
Diamant
Snubní prsteny
Zirkon
Zásnubní
prsteny

Snubní prsteny - GOLDEX

Je před Vámi jeden z nejkrásnějších dnů v životě a Vy už začínáte pomalu s přípravami? Ke svatbě neodmyslitelně patří jeden z nejdůležitějších a nejcennějších šperků, který za náš život můžeme nosit. Jsou to snubní prsteny. Tyto prsteny jsou symbolem manželství a nosí se na levě straně, blíže k našemu srdci. Pokud stále hledáte ty Vaše vysněné, které si na první pohled zamiluje nejen partnerka, ale i partner, pak jste na správném místě. Snubní prsteny jsou symbolem spojení novomanželů a také stvrzení jejich slibů. Očekává se, že je budete nosit řadu let a proto jejich výběr není ani zdaleka tak jednoduchý. Na jejich výběr by si každá pár měl udělat dostatek času a správně se pak rozhodnout.

Snubní prsteny od českého výrobce

V naší široké nabídce naleznete především snubní, ale i zásnubní prsteny od českého výrobce šperků Goldex. Prsteny jsou rozděleny do kategorií, dle toho z jakého jsou materiálu. Vaše volba je pak mnohem jednodušší. Vybírat můžete z prstenů zdobených zirkony, a pro náročnější zákazníky nechybí snubní prsteny zdobené diamanty. U každého prstenu je samozřejmostí certifikát na diamant a i celý šperk. Snubní prsteny Vám přijdou v luxusně zabalené krabičce a Vy už pak můžete čekat jen svůj velký okamžik, svůj den “D”!

Luxusní i klasické snubní prsteny

Protože prsten by měl vydržet řadu let, je důležité při výběru vybrat ten správný materiál. Každému se líbí jiné zpracování. Někomu se líbí jen jednoduché kroužky, jiný pár má raději prsteny zdobené. My Vám nabízíme od každého něco. Snubní prsteny zlaté, stříbrné, ocelové i titanové jsou v našem sortimentu samozřejmostí. Čekají na Vás také příjemné slevy, které můžete využít. A protože snubní prsteny patří k dražším šperkům, u nás platí od 1 000Kč doprava zdarma!

Snubní prsteny na míru

Naši specializací je také výroba prstenů na míru. Vyrobit Vám je můžeme i dle vlastní předlohy a to vždy jen z těch nejkvalitnějších materiálů od renomovaných prodejců. U snubních prstenů si často lidé také žádají rytinu z vnitřní strany. Většinou to bývá datum svatby nebo jména partnerů. I na takové zdobení se u nás můžete spolehnout. Goldex Vám splní jakékoli přání jen, aby byl Váš svatební den přesně dle Vašich snů.

Pro odbornou radu při nákupu volejte 608 33 96 96
Nákupní Košík 0 Ks zboží za 0,00 €